pixel
Дякую

Ми отримали Ваш бриф

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер і уточнить всі деталі
Дякую

Ваша заявка надіслана

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер і уточнить всі деталі
Заповніть форму

Ваші дані знаходяться в безпеці і не будуть передані третім особам

WEBLAB | Створення сайтів

Бриф

Розробка сайту починається з заповнення брифу. Бриф допомагає вам сформулювати вимоги до проекту, а нам зрозуміти, як виконати ці вимоги найкращим чином.

Ми постаралися максимально спростити заповнення і відправку брифу. Заповніть всі поля на цій сторінці і натисніть "Відправити бриф". Якщо у Вас вже є заповнений бриф або інші документи попередньої інформації по проекту, ми будемо раді побачити їх прикладеними до цієї форми.

Будь ласка, постарайтеся відповісти на питання брифу максимально інформативно і однозначно. Добре заповнений бриф - перший і дуже важливий етап успішно і вчасно завершеного проекту.

Якщо у вас виникнуть складнощі з заповненням брифу або хочете заповнити його з нашим менеджером в телефонному режимі - ви завжди можете отримати консультацію.

Опишіть суть проекту

Це новий сайт або редизайн існуючого? Якщо мова йде про редизайн, ми б хотіли ознайомитися з існуючим сайтом і дізнатися, що б ви хотіли змінити.

До якого типу Ви б віднесли сайт, що розробляється?

Вкажіть, до якого типу Ви б віднесли розробляється сайт. Якщо сайт покликаний вирішувати кілька завдань, можна вибрати кілька пунктів одночасно.

Яких результатів Ви хотіли б досягти?

Для вирішення яких завдань розробляється сайт? Будь ласка, відзначте всі пункти, які мають для вас значення.

Розкажіть про бренд/товар або послугу, для якої розробляється сайт

Як називається ваша компанія? Чи існують повний і короткий варіанти назви, різні мовні версії? Якщо у вас є сформульована місія компанії і гасло, приведіть їх тут.

Наведіть приклади сайтів, які вам подобаються

Вкажіть сайти, які, на вашу думку, успішно вирішують близькі до ваших завдання. Наведіть приклади сайтів конкурентів, якщо вони є. Чи є сайти, які вам подобаються з візуальної точки зору - не обов'язково у вашій галузі? Що саме в них ви вважаєте вдалим?

На яку аудиторію розрахований ваш сайт?

Розкажіть про аудиторію, на яку розрахований ваш сайт. Це фізичні особи або корпоративні клієнти? Їх головні географічні, вікові, соціальні, поведінкові ознаки?

Які розділи повинні бути на Вашому сайті?

Визначте розділи, які повинні бути на вашому сайті.

Які мови будуть використовуватися на Вашому сайті?

Скільки мовних версій має бути у Вашого майбутнього сайту? Які це будуть мови? Чи потрібно передбачити додавання нових мовних версій?

Як би Ви визначили стиль і дух проекту?

Нам важливо знати, на яких цінностях і якостях будується ваш проект. Це стосується не тільки візуального оформлення, але і загального настрою. Чим яскравіше виражено, на вашу думку, кожне з полярних якостей, тим ближче до нього повинен бути повзунок.

Легкість / СерйозністьЛегкістьСерйозність
Класика / СучасністьКласикаСучасність
Стриманість / ЯскравістьСтриманістьЯскравість
Економічність / РозкішЕкономічністьРозкіш
Простота / СкладністьПростотаСкладність
Терміни реалізації та бюджет проекту

Якщо проект потрібно реалізувати в будь-які конкретні терміни, вкажіть їх. Також, якщо це можливо, вкажіть бюджет проекту.

Ваші контактні дані

Як з вами зв'язатися для подальшого обговорення проекту? Вкажіть, яким способом вам зручніше спілкуватися. Якщо у вас є які-небудь доповнення або зауваження по даному брифу, вкажіть їх у вашому повідомленні.

Розкажіть все, що нам потрібно знати

Якщо у Вас є додаткові побажання або інформація, яка допоможе нам зробити Ваш сайт більш ефективним - розкажіть нам

Заповніть, будь ласка, обов'язкові поля із зірочкою, вони дуже важливі
Повернутися на сайт